Bedriftsløsninger

Her kan du som er privataktør eller fagperson finne informasjon om våre produkter og løsninger. Våre løsninger er perfekte for nybygg, rehabilitering og store tappevannsbehov!

 

  • Mitsubishi Electric kvalitet
  • Lang levetid
  • Fleksible løsninger – alt er mulig!
  • Høy komfort og ytelse
  • Driftsikkert i kaldt klima
  • Perfekt som erstatning av oljefyr
  • Store besparelser
  • Miljøvennlige energiløsninger
  • Ingen borekostnader
  • Enkel og rask installasjon
  • Ekstrem varmekapasitet! – Fab.garantert varmedrift ned til -28°C 

 

 

Vi har mange løsninger for næringsbygg, som for eksempel Mr.Slim inverterserie med enestående egenskaper og R32 kuldemedie. Serien er kompakt, har høy kvalitet og ypperlig design. Enkel installasjon og skreddersydd for næringsbygg med rørlengder opp til 100 meter og løftehøyde opp til 30 meter. Disse inverterne gir store energibesparelser og passer til en rekke innedeler.

Se mer her: 

 

 

Private aktører

  • Er du eier av et lokale?
  • Behøver du løsninger til ditt borettslag?
  • Skal du renovere og vil vite hvilke muligheter du har?

 

Fagpersoner

  • Konsulenter
  • Entreprenører
  • Installatører
  • Arkitekter

Les mer om våre CLIMAVENETA-produkter ved å klikke på bilder under:


Kontakt oss for mer informasjon og prosjekteringsforslag:

Kontaktinformasjon:

Morten Østerhagen

E-post: morten.osterhagen@no.mee.com

Tlf: 90682310

Terje Michelsen

E-post: terje.michelsen@no.mee.com

Tlf: 90230953

Andreas Nilsen

E-post: andreas.nilsen@no.mee.com

Tlf: 92437542

 

Erik B. Hansen

E-post: erik.hansen@no.mee.com

Tlf: 90202012

Kristian Nilsson

E-post: kristian.nilsson@no.mee.com

Tlf: 47451601

Raymond Bertelsen

E-post: raymond.bertelsen@no.mee.com

Tlf: 41002704

Joachim Lindseth

E-post: Joachim.lindseth@no.mee.com

Tlf: 92896377

Eller registrer deg for gratis befaring her

Velg “Proff/Næring” øverst i skjema ved forespørsel om løsninger til kontorer, næringsbygg, butikker osv.